Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

17-18 березня 2016 року команда Інституту геології увосьме взяла участь у Міжнародних змаганнях Imperial Barrel Award, що проводяться Американською Асоціацією нафтових геологів. Європейський регіональний відбірковий тур традиційно відбувався у центрі Європи – чеському місті Прага.

Цього року за головний приз – кубок Властиміли Дворакової та путівку на світову першість – змагались 18 команд з провідних нафтогазових університетів та коледжів з Великої Британії, Франції, Нідерландів, Норвегії, Австрії, Ірландії, Португалії, Румунії, Росії, Швейцарії, Угорщини та щонайприємніше – України. Наша команда у складі Анастасії Чуприни, Іванни Тітенко, Юлії Кузь, Катерини Волобоєвої та Катерини Іванової провела прекрасну роботу над датасетом басейну Таранакі (Нова Зеландія), яку презентувала вимогливим суддям.

Журі конкурсу складалось із провідних фахівців компаній MOL, STATOIL, SHELL, NEXEN, LGO ENERGY. Перемогу у відчайдушному змаганні отримала натхненна команда з Delft University of Technology (Нідерланди), друге та трете місця зайняли британські виші – Royal Holloway University та University of Manchester.

Основна мета організованих змагання – зростання фахового рівня учасників, що потребує від них глибокого розуміння стратиграфії, тектоніки, умов осадконакопичення та літології, аналізу історії розвитку осадового басейну та органічної геохімії, інтерпретації сейсмічних та каротажних даних, моделювання резервуару, оцінки ресурсів та ризиків. Такий великий та різноманітний проект потребує творчої та злагодженої командної роботи, що в повній мірі продемонструвала наша команда.

Ми запрошуємо наших студентів до ретельного опанування профільних дисциплін, що допомагатиме їм у наступних змаганнях. Детальніше про конкурс можна буде довідатись на Молодіжній науковій конференції «Сучасні проблеми геологічних наук», де планується розповідь нашої команди про конкурс. 
Інститут геології