Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

14-18 вересня 2015 року ННІ «Інститут геології» відвідала делегація із Арктичного університету Тромсе (Королівство Норвегія) в рамках співпраці, що фінансується норвезьким фондом SIU. Делегація, що очолював директор Факультету геології Матіас Форвік, включала до свого складу представника ректорату Арктичного університету Тетяну Савінову, голову адміністрації факультету Інгрід Солхейм, радника з навчального процесу Кая Мортенсена, керівника наукового центру Арктичних нафтогазових досліджень Івара Мартенса, асоційованих професорів Сабіну Стріміч-Палінкас та Мелані Форьен.

Програма перебування була дуже насиченою. Гості відвідали навчальні та наукові підрозділи ННІ «Інститут геології», Геологічний та Зоологічний музеї Університету, була організована серія презентацій, що демонстрували навчальну та наукову діяльність обох сторін. Також була організована відео-конференція за участі представників Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Арктичного університету Тромсе та Тбіліського Державного університету для обговорення нового проекту співпраці у галузі навчання. Координатор поточного проекту від Університету заступник директора Інституту геології Кравченко Д.В. та виконавці проекту доцент Віршило І.В., доцент Курило М.М. та професор Митрохін О.В. ознайомили гостей з найхарактернішими особливостями геологічної будови України. Активну участь у проведенні візиту взяли молоді вчені, особливо Меньшов О.І. та Петруняк В.Д.

В ході візиту делегація з Університету міста Тромсе відвідала Канівський природній заповідник. Норвезька сторона була ознайомлена з особливостями заповідника, його науковою роботою, роллю у забезпеченні навчальних практик природничих факультетів та інститутів нашого університету. В ході невеличкої екскурсії по заповіднику, яку проводили завідувач кафедри загальної та історичної геології Іванік О.М. та керівник першої навчальної практики доцент Менасова А.Ш. було продемонстровано можливості для проведення спільних навчальних геологічних практик.

Для всіх членів делегації Арктичного університету Тромсе, окрім радника ректора Тетяни Савіновій, це був перший візит не тільки в Київ, а й в Україну. Приємно відмітити, що і столиця нашої держави, й наш університет залишили у гостей приємне враження та бажання розвивати подальшу співпрацю між нашими університетами. 
Інститут геології