Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

В період з 15 по 19 травня 2019 року завідувач кафедри геофізики ННІ «Інститут геології» професор С.А. Вижва та завідуюча кафедри загальної та історичної геології цього інституту, професор О.М. Іванік взяли участь у програмі "Міжнародне партнерство", організоване гірничою школою Нансі університету Лотарингія в рамках договору про співпрацю між Гірничою школою Нансі та Університетом (координатор співпраці - проф. О.М. Іванік). На цьому заході представлено ННІ "Інститут геології" та Київський національний університет імені Тараса Шевченка на спеціальному стенді, висвітлено головні досягнення університету та ННІ "Інститут геології", включаючи навчальну та наукову роботу, низку наукових досліджень в наукових лабораторіях, міжнародні гранти і проекти. Проведено організаційну роботу та консультації щодо продовження участі у програмі "Ерасмус+" та наступної подачі заявок. Вивчено досвід роботи організації "Campus France", що займається організацією освіти для іноземних громадян.

Вивчено досвід організації навчального процесу у Франції загалом та університеті Лотарингія зокрема, розробки навчальних програм, організації навчальних та виробничих практик, днів кар‘єри тощо. Взято участь в воркшопах щодо підготовки стажування та практик студентів, проведення державних екзаменів, захисту бакалаврських та магістерських робіт.

Відвідано наукові лабораторії "Georesourses" та "LEMTA", обговорено напрями подальшої наукової співпраці в сфері геомеханічного моделювання, оцінки природних ризиків та впливу небезпечних геологічних процесів на об‘єкти критичної інфраструктури.

Проведено консультаційні зустрічі із потенційними доповідачами XIІІ Міжнародної наукової конференції «Моніторинг геологічних процесів та екологічного стану середовища» (Київ, 12-15 листопада 2019 р.) та міжнародного наукового семінару з оцінки зсувної та селевої небезпеки в Карпатах (Львів, 17-20 червня 2019 р.).

 
Інститут геології