Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

З 18 по 21 березня 2018 року юбілейна 10 команда з ННІ «Інститут геології» взяла участь у півфіналі Міжнародних змагань Imperial Barrel Award (IBA), що організований American Association of Petroleum Geologists (AAPG) для студентів геологічних наук та щорічно проводиться у місті Прага (Чехія).

У цьому конкурсі команди протягом двох місяців аналізують набір даних з будь-якої точки світу, що складається з регіональної 3D сейсміки/ або 2D регіональних сейсмічних профілів (приблизно 100 км2 ), а також інформації про випробування свердловин на території (або за межами) сейсмічної сітки. Команда з України оцінювала перспективи дослідження басейну, що знаходився на території Датського Центрального грабену. Над цим проектом працювали студенти першого курсу магістратури: Білоус Юрій, Кравченко Євгенія, Подоляко Ліана, Рудник Богдан та Ягорлицька Ксенія. Процес роботи, починаючи від обробки «сирих» матеріалів, і до фінальної презентації з перспектив розробки басейну, був непростим, проте, науковий керівник, доцент кафедри геоінформатики Іван Віршило, надавав підтримку на всіх етапах підготовки команди, у будь-який час, незалежно від години дня.

Цього року у змаганні, окрім команди з України, взяли участь 20 команд з Норвегії, Нідерландів, Франції, Угорщини, Англії, Швейцарії, Ірландії, Германії, Італії, Росії. У фінал Європи вийшли наступні університети: Stavanger (Norway), UniLaSalle (France), IFP School (France), University de Geneve (Switzerland), а також 2 російських ВНЗ. Перше місце виборов університет IFP School (France), який змагатиметься у фіналі з представниками інших континентів.

Потрібно визнати, що суперники були дуже сильними і підготовленими, компетентними у сфері розвідки вуглеводнів, і це велика честь представляти Інститут у змаганні такого рівня. Це стало можливим завдяки спонсорській допомозі організаторів конкурсу AAPG IBA, а також однієї з провідних газовидобувних компаній України – Burisma Group.

Загалом, IBA – це унікальна можливість для студентів здобути практичні навички та отримати реальний досвід у творчому та високотехнологічному процесі, який є основою енергетичної галузі сьогодні. Проте, це важка робота і довгі години праці, але всі, хто цікавляться роботою у нафтогазовій галузі, повинні боротися за місце у команді, адже це найінтенсивніший досвід, який студенти можуть отримати перш, ніж закінчити навчання. Також це прекрасна можливість налагодити зв`язки та встановити дружні контакти з зарубіжними спеціалістами.

 
Інститут геології