Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

В ННІ «Інститут геології» 22.03.2018 відбулась зустріч з співробітниками Вищої школи Мін Нансі Університету Лотарингії (Франція):

  • Professor Silvdre Barrat, Head of International Office, Mines Nancy.
  • Patrick Henaff, professor University de Lorraine, Mines Nancy

В листопаді 2017 року укладено угоду про співпрацю між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Вищою школою Мін Нансі Університету Лотарингії (Франція).

Університет Лотарингії є державним навчальним закладом, який пропонує широкий спектр спеціальностей, в ньому навчається 56000 студентів, серед яких 15% - іноземці. Мобілізує близько 3700 викладачів та науковців 82 науково-дослідних лабораторій. Також активно розвиває свою міжнародну діяльність: мобільність студентів (понад 1 500 студентів щороку проходять частину навчання в університетах-партнерах). Цим університетом підписано договори про велику кількість подвійних дипломів, діє багато програм ERASMUS+, що свідчить про високий науковий потенціал та авторитет університету та його викладацького складу. Університет Лотарингії складається з 53 академічних інституцій (факультетів, Вищих інженерних шкіл, Інститутів) до числа яких входить Вища школа Мін Нансі.

Вища школа Мін Нансі Університету Лотарингії заснована в 1919 році, включає п'ять лабораторій, дві науково-дослідні групи, і є найбільш визнаним національним центром наукових досліджень.

Укладання угоди про співпрацю надасть можливість здійснювати обмін викладачами та студентами, проводити спільні наукові дослідження, у тому числі лабораторні; організовувати спільні наукові конференції, обмінюватися електронними курсами на навчальними матеріалами, розробляти спільні магістерські програми зі спеціальності "Науки про Землю". 
Інститут геології