Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

Міжнародні зв’язки ННІ «Інститут геології»

З 22 по 26 листопада 2016 р. директор ННІ «Інститут геології» професор Михайлов В.А. перебував у м. Баку (Азербайджанська Республіка) з метою обговорення питань щодо співпраці ННІ «Інститут геології» і відповідних структурних підрозділів Національной Акадамії Наук Азербайджана (НАНА).

Були проведені зустрічі з керівниками НАНА, у тому числі з президентом НАНА, директором Інституту геології і геофізики, академіком Акифом Алізаде; Віце-президентом НАНА, директором Інституту нафти і газу академіком Гулієвим І.С.; академіком-секретарем Відділення Наук про Землю НАНА академіком Фахраддіном Кадіровим; генеральним директором Республіканського центру сейсмологічної служби при НАНА, чл.-корр. НАНА Гурбаном Етирмишлі; іншими співробітниками. На семінарі Інституту геології і геофізики зроблено дві доповіді: «Металогенія золота» і «Нетрадиційні ресурси вуглеводнів України», які викликали зацікавлення наукової спільноти. Проведено ознайомлення з роботою Республіканського центру сейсмологічної служби при НАНА.

В.А.Михайлов відвідав Азербайджанський державний університет нафти і промисловості – провідний навчальний заклад Азербайджану, де поспілкувався з ректором університету професором Бабанли Мустафа Баба огли, проректорами Гасимом Маммадовим і Аліваровим Рауфом Юсифом, для науково-педагогічних працівників університету зробив доповідь стосовно досвіду України по формуванню освітянських стандартів і паспорту наукової спеціальності «Науки про Землю».

В результаті досягнута домовленість про співпрацю в науковій і освітянській сферах з Інститутом геології і геофізики і Інститутом нафти і газу НАНА, готується Угода, текст якої після обоюдного погодження буде підписаний найближчим часом.


 
Інститут геології