Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

23-24 листопада 2017 року в ННІ «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні технології та особливості видобутку, обробки і використання природного каміння».

Організатори конференції:
Державний гемологічний центр Міністерства фінансів України, Інженерно-виробничий центр «Алкон» НАНУ, ННІ «Інститут геології» КНУ імені Тараса Шевченка, Будівельно-технологічний факультет Київського національного університету будівництва і архітектури, Національний гірничий університет м. Дніпро, Брестський державний університет імені О.С. Пушкіна, ІЧЕ – Агенція зовнішньої торгівлі Італії, INTERNAZIONALE MARMI E MACCHINE CARRARA S.P.A. (Італія).

Співголови конференції: Лисенко О.Ю., д.ф. в технічних науках, директор Державного гемологічного центру України, Сидорко В.І., д.т.н., директор ДП «Алкон» НАНУ, Нестеровський В.А., д.г.н., професор КНУ імені Тараса Шевченко.

Вчений секретар - Гелета О.Л., канд.г.н., зам. директора Державного гемологічного центру України.

В конференції прийняли участь науковці, виробничники, експерти, студенти та аспіранти.

Були заслухані дуже цікаві доповіді з проблем експертизи, якісної та вартісної оцінки коштовного та напівкоштовного каміння, історії видобутку та обробки природного каміння, проблем реставрації та збереження декоративного каміння в історичних та культових спорудах. Також обговорювались проблеми музейних колекцій та їх оцінка.

На конференції директором Геологічного музею професором В.А. Нестеровським була представлена колекція зразків мінералів і гірських порід видатного вченого і випускника Університету Св. Володимира Отто Юлійовича Шмідта та його сина Олександра, яка була передана до університету його онучкою Валентиною Олександрівною Шмідт у 2016 році. Ця колекція протягом 3-х місяців буде експонуватися в одному з залів музею.

В рамках конференції відбулася екскурсія до Геологічному музею КНУ імені Тараса Шевченка та музею історичних коштовностей в Києво-Печерській Лаврі.


 
Інститут геології