Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

Школярі на Дні відкритих дверей Інституту геологі

18 жовтня 2018 року для всіх бажаючих гостинно відкрились двері ННІ «Інститут геології».

Серед організованих груп школярів виділялась учні ЗОШ № 256 Оболонського району м.Києва.

З педагогічним колективом цієї школи викладачів Інституту пов’язує тривала творча співпраця. У цій школі за підтримкою ВНЗ «Інститут Тутковського» створено Геологічну лабораторію, присвячену пам’яті доцента геологічного факультету, дослідника незвіданих таємниць в історії людства та видатного популяризатора геології Р.С.Фурдуя.

Останні роки викладачі Інституту проводили в цій лабораторії уроки з геології, вели гурток з штучного вирощування кристалів. Тому не дивно, що декілька учнів саме цієї школи стали студентами Інституту.

В аудиторії імені Академіка В.І.Вернадського директор ННІ «Інститут геології» В.А.Михайлов розповів учням про традиції закладу, умови вступу та особливості навчання в Інституті, про спеціальності і спеціалізації, за якими ведеться підготовка бакалаврів та магістрів геології. Школярі цікавились можливостями працевлаштування після отримання геологічної освіти, які значно розширились після впровадження англійської мови в навчальний процес.

У кабінеті петрографії (проф. О.В.Митрохин) учні змогли познайомитися з мікроскопічними дослідженнями гірських порід, а в мінераграфічному кабінеті (доц. О.В. Дубина) побачили рудні мінерали та золото у відбитому світлі.

Жвавий інтерес у відвідувачів викликали експонати Геологічного музею. Тут інж. О.М.Вакуленко та інж. Т.Р.Гордієнко провели цікаву екскурсію залами Загальної геології та геологічних процесів, Палеонтології та еволюція життя, Мінералогії та петрографії.

У проведенні заходу активну участь взяли студенти-геологи М.Шеверун та К.Борисенко.


 
Інститут геології