Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

Візит у Австрію

Завідуюча кафедри загальної та історичної геології ННІ «Інститут геології» професор О.М.Іванік у період 18-26 листопада 2018 року прочитала курс лекцій з дисциплін "Класифікація гравітаційних процесів та вибір реологічних моделей" та "Моделювання зсувної та селевої небезпеки" для магістрів Університету природних ресурсів та наук про життя (BOKU) (Відень, Австрія).

Професора О.М.Іванік було запрошено Вченою Радою цього університету, який є провідним навчально-дослідницьким центром Австрії. Метою університету є збереження та захист ресурсів для майбутніх поколінь шляхом використання різноспрямованих підходів. Інтеграція природничих, інженерних та економічних наук формує ефективні підходи до раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної рівноваги.

Міждисциплінарне співробітництво вчених на міжнародному рівні, до якого долучилась професор О.М.Іванік, допомагає розробити підходи до новаторського вирішення проблем майбутнього нашої планети. В період перебування в BOKU виконувались наукові дослідження з моделювання зсувної небезпеки в межах гірських областей, проводився обмін досвідом у сфері моделювання зсувної та селевої небезпеки та оцінки природних ризиків із використанням методів ГІС-аналізу, даних дистанційного зондування, стохастичного та детермінованого моделювання.

Встановлено наукові контакти із фахівцями Інституту геотехнічної інженерії, Інституту прикладної геології Департаменту цивільної інженерії та природних ризиків, окреслено напрями подальшої співпраці у сфері дослідження та стратифікації четвертинних відкладів, моделювання зсувних та селевих процесів, визначення напружено-деформованого стану породних комплексів у межах зсувонебезпечних областей. Обговорено участь у організації спільних наукових семінарів та польових геологічних екскурсій.


 
Інститут геології