Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

ННІ «Інститут геології» на КНУ ЕХРО-2019

Загальноуніверситетський День Відкритих дверей відбувався в Головному корпусі університету 19   жовтня 2019 р. Захід у такому форматі проводиться вже вчетверте. Його мета - допомогти майбутнім абітурієнтам усвідомлено вибрати майбутню професію.

О 10-00 в холі щойно відремонтованого Червоного корпусу форум урочисто відкрив ректор Л. В. Губерський. Він наголосив на тому, що вибір майбутньої професії має бути мотивованим і усвідомленим, що може бути досягнуто лише при безпосередньому ознайомленні з ВНЗ та їх потенціалом у підготовці висококваліфікованих фахівців різноманітних спеціальностей. Київський національний університет імені Тараса Шевченка надає таку можливість, організовуючи Дні відкритих дверей та освітні вивставки. Ректор підкреслив, що найкращі результати навчання в університеті демонструють ті студенти, які вже попередньо ознайомлені з майбутньою спеціальністю, особливостями навчання в університеті, можливостями працевлаштування.

ННІ «Інститут геології» в рамках КНУ ЕХРО-19 організував початкове знайомство з геологією та ознайомив зі своїми можливостями щодо підготовки фахівців за геологічними спеціальностями. З цією метою на освітній виставці демонструвались зразки мінералів, гірських порід, викопних решток, рудних мінералів, польове геологічне спорядження – геологічний молоток, гірничий компас, лабораторні прилади – бінокуляр та ін.

Була представлена також науково-популярна література з геології, мінералогії, палеонтології; періодичні геологічні видання, геологічні карти, розрізи, стратиграфічні колонки тощо.

Демонструвались створені студентами слайд-шоу про навчання в Інституті, польові геологічні практики, творчі та спортивні досягнення. Увагу відвідувачів привертали постери, на яких відображалась історія, сучасне та майбутнє Геологічного інституту, вони могли безпосередньо поспілкуватись з директором В. А. Михайловим, студентами та викладачами, отримати вичерпні відповіді на питання, що їх турбували.

Активну участь у проведенні освітньої виставки взяли студенти 2 курсу - Сахарчук Марія, Павлова Валерія, Буджерак Наталія та Петрушенко Едуард. Зокрема, ними була організована геологічна вікторина, учасники якої отримали призи у вигляді пам’ятних знаків з емблемою Інституту геології.

Висловлюємо вдячність керівнику Центру комунікацій Добржанській О.Л. та співробітникам центру за надану можливість демонстрації геологічних спеціальностей на Дні Відкритих дверей та освітній виставці.


 
Інститут геології