Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Наші партнери

/  Головна /  Наші партнери / 

JetBrains

JetBrains (раніше IntelliJ) – компанія з розробки програмного забезпечення, чиї інструменти орієнтовані на розробників програмного забезпечення і менеджерів проектів.

JetBrains заснована в 2000 році. Головний офіс розташований в Празі. Засновники: Сергій Дмитрієв, Євген Бєляєв та Валентин Кіпятков.

На 2018 рік у компанії більше 5 млн користувачів, серед клієнтів: Google, Salesforce, Twitter, Citibank, HP, Airbnb.

У 2018 році JetBrains вперше стала глобальним спонсором міжнародної студентської олімпіади з програмування ACM ICPC.

Станом на 2015 рік, компанія має понад 500 співробітників в своїх шести офісах: в Празі, Санкт-Петербурзі, Москві, Мюнхені, Бостоні і Новосибірську.

Компанія пропонує розширене сімейство інтегрованих середовищ розробки (IDE) для мов програмування Java, Ruby, Python, PHP, SQL, Objective-C, C ++ і JavaScript. Крім того, компанія в даний час розробляє IDE для мов C# (Rider) і GO (Gogland), які в даний час пропонуються в якості публічних бета-версій для цілей тестування.

У 2011 році компанія зайшла в нову область представивши Kotlin, мову програмування, яка працює у віртуальній машині Java (JVM).

В 2015 і 2011 роках журнал InfoWorld нагородив компанію премією "Technology of the Year Award".Перелік ліцензованого програмного забезпечення,
наданого компанією JetBrains

Назва ПЗ Включає Кількість
ліцензій
Термін дії ліцензії Посилання на сайт Виробника
All Products Pack AppCode CLion, DataGrip, dotCover, dotMemory, dotTrace, GoLand, IntelliJ IDEA Ultimate, PhpStorm, PyCharm, ReSharper, ReSharper C++, Rider, RubyMine, WebStorm 25 11.02.2021 – 11.02.2022 https://www.jetbrains.com/

 
Інститут геології