Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Наші партнери

/  Головна /  Наші партнери / 

Tesseral Technologies Inc.

Тессерал Текнолоджіс Інк. – міжнародна компанія, що розробляє комерційний програмний продукт високоточного моделювання сейсмічного хвильового поля з доповнюючими блоками, які дозволяють виконувати різні види геофізичної пост-обробки та інтерпретації на основі цифрової моделі складного твердого тіла, користуючись унікальними алгоритмами, які не доступні в інших комерційних системах обробки та інтерфейсом, що відповідає вищим стандартам індустрії.

Тессерал 2-D – це програмний пакет моделювання повного сейсмічного (акустичного) поля. Він дозволяє задавати різні системи сейсмічних спостережень, проводити побудову числових моделей складних сейсмогеологічних розрізів і розраховувати поширення пружних коливань у неоднорідному середовищі з високою точністю.

Даний програмний продукт створений для інтерактивного аналізу та перевірки глибинно-швидкісних моделей і може бути легко вбудований в загальноприйнятий процес обробки та інтерпретації сейсмічної інформації. При розрахунках можна використовувати набори даних про фізичні властивості вміщуючих порід, їх кореляції, а також моделі типових геологічних ситуацій.


 
Інститут геології