Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Наукова робота

/  Головна /  Наукова робота / 

Спеціалізовані ради ННІ "Інститут геології"
по захисту докторських і кандидатських дисертацій


З 1995 року на геологічному факультеті відкрита перша спеціалізована вчена рада по захисту докторських (кандидатських) дисертацій за спеціальністю «геологічна інформатика».

За 17 років відбулися ґрунтовні зміни: час від часу відкривалися і закривалися ради по захисту дисертацій, змінювалися спеціальності, за якими ради мали право проводити захист дисертацій, їх голови та склад, відбулося 72 успішних захисти (12 докторських і 60 кандидатських) тощо.

На сьогоднішній день в ННІ "Інститут геології" функціонують дві спецради:

  1. Д 26.001.42 для захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) геологічних та фізико-математичних наук зі спеціальностей «04.00.05 – геологічна інформатика» та «04.00.22 – геофізика»
  2. Д 26.001.32 з правом проводити захист дисертацій за спеціальностями «04.00.01 – загальна та регіональна геологія» та «04.00.19 – економічна геологія» (геологічні науки)

Технічний секретар спеціалізованих вчених рад – провідний інженер НДЛ Мінералого-геохімічних досліджень ННІ "Інститут геології" Соловйова Ольга Закіївна (к. 342 Інституту геології; тел.: (044) 521-33-38; електронна пошта – olgasolo08@rambler.ru).

Всі відомості про порядок подання та проходження документів для захисту в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка можна знайти на сайті науково-консультаційного відділу університету: scicon.univ.kiev.ua.


 
Інститут геології