Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Студентський парламент

/  Головна /  Студпарламент / 

КНУ Expo-2018

14 квітня 2018 року у Навчально-спортивному комплексі відбувся Загальноуніверситетський день відкритих дверей – КНУ Expo-2018. Програма заходу включала в себе роботу кількох локацій: виставкової платформи, воркшопів і культурно-розважальної частини.

Завдяки плідній роботі Студентського парламенту та проф. В.А.Нестеровського, ННІ «Інститут геології» був представлений достойно та на високому рівні. Всі школярі, які ще не визначилися зі своєю майбутньою професією, могли поринути в світ геології та дізнатися все, що їх цікавило про таку незвичайну спеціальність, особливості навчання та про умови вступу до нашого Інституту.

Зайшовши до зали, погляд відразу зупинявся на неймовірній геологічній колекції проф. Нестеровського В.А. , яка просто так і притягувала своєю нереальною красою та унікальністю. Школярі з величезним задоволенням та цікавістю розглядали породи та мінерали, задавали багато різноманітних питань та мали можливість розглянути під мікроскопом псевдо золото. Також учні могли прослухати міні-лекцію про радіоактивність гірських порід та власноруч зробити виміри за допомогою сучасної геофізичної апаратури. Не менше приваблював відвідувачів сучасний та яскравий плакат «топ 8 фактів про ННІ «Інститут геології»», який містив пізнавальну інформацію та був проілюстрований десятками різних фотографій. 
Інститут геології